• slider.png
  • slider2.png

bezpieczne wakacje 160

Nowy rok szkolny 2016/2017

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego to ważny dzień w życiu każdego ucznia, szczególnie dużo emocji ten dzień wywołuje u dzieci, które idą do szkoły po raz pierwszy lub zmieniają szkołę na nową.

1 września 2016 r. Pani dyrektor Irena Krzemińska serdecznie powitała uczniów, rodziców oraz grono pedagogiczne po dwumiesięcznej przerwie wakacyjnej. Honorowym gościem podczas rozpoczęcia roku szkolnego klas II i III był burmistrz Rumi - Pan Michał Pasieczny, który życzył dzieciom radosnej przygody w szkole oraz zaprosił uczniów na koncert muzyczny " Muzycznie wchodzimy w nowy rok szkolny".

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2016/2017 uczniowie klas IIIa i IIIh przygotowali przywitalną inscenizację pt. „Witaj szkoło!" . Za pomocą wierszyków i piosenek mali aktorzy chcieli wykazać jak najwięcej dziecięcej radości związanej z rozpoczęciem nauki. Po wsłuchaniu i obejrzeniu inscenizacji uczniowie wraz z nauczycielami udali się do klas, w celu omówienia planów na nowy rok szkolny.

Samorząd Uczniowski klas IV-VI był współorganizatorem uroczystości rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2016/2017.
Sztandar szkoły reprezentowali nowo wybrani członkowie SU w składzie: Kevin Czajkowski z kasy VId, Wiktoria Szlaga z klasy VId oraz Daria Berent z klasy VIc.

W części artystycznej mieliśmy okazję wysłuchać wiersza, który wprowadził nas w nastrój szkolny a wyrecytowały go: Nikola Dominikowska, Wiktoria Szlaga oraz Daria Berent. Następnie swoim talentem zachwyciła nas Paulina Michalska z klasy Ve wykonując piosenkę z repertuaru Anny Jantar " Za każdy uśmiech Twój".

Całą uroczystość poprowadziła Przewodnicząca SU Nikola Dominikowska z klasy VId a nad jej przebiegiem czuwały: pani Bożena Sobolewska, pani Maria Ropela, pani Agata Pracel oraz pani Joanna Wilk.

szkoła

bratek90owoce i warzywa90