• slider.png
  • slider2.png

bezpieczne wakacje 160

Dzień Seniora

20 października 2016r. uczniowie klasy 2i oraz chórku „Świetliki" pod opieką p. Aleksandra Lange – Pranszke i p. Karoliny Dempc wybrali się do Szpitala Specjalistycznego w Wejherowie na Oddział Pielęgnacyjno – Opiekuńczy. Okazją do spotkania było uczczenie Dnia Seniora. Uczniowie zaprezentowali ciekawy program artystyczno – muzyczny. Były wiersze, piosenki, za które dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami oraz słodką niespodzianką. Na zakończenie seniorzy otrzymali od dzieci pamiątkowy prezent. Występy sprawiły ogromną radość starszym ludziom, którzy nie kryli łez wzruszenia i zadowolenia.
Dzięki takiej uroczystości starsi i często samotni podopieczni Oddziału Pielęgnacyjno – Opiekuńczego mogli uczestniczyć w życiu społeczności, mieli możliwość porozmawiania i spędzenia miło czasu wśród dzieci. Naszym celem jest dostarczanie im uśmiechu i radości.

dzień-seniora

bratek90owoce i warzywa90