• slider.png
  • slider2.png

bezpieczne wakacje 160

Zajęcia otwarte w klasie II

25 października 2016 r. w klasie 2 i odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Tematem zajęć były „Warzywne stworki". Na początku spotkania pani wychowawczyni Aleksandra Lange – Pranszke przywitała rodziców, babcie oraz wujków . Następnie wszyscy wysłuchali informacji na temat witamin, jakie zawierają warzywa i owoce i jak istotne jest ich jedzenie dla zdrowia i dobrego samopoczucia oraz uczniowie odgadywali zagadki owocowo – warzywne. Kolejna część spotkania to praca zespołowa. Każdy zespół miał do wykonania zadania typu: krzyżówka, rebusy, wykreślanka słowna oraz labirynt. Temu zadaniu towarzyszyło wiele pozytywnych emocji oraz uśmiechu na twarzy, gdyż każdy chciał otrzymać pozytywną ocenę z przyrody  Ostatnia część spotkania przeznaczona była na wykonanie stworków, zwierząt, ludzików itp. z różnorodnych warzyw. Powstały piękne dzieła, a wyobraźnia rodziców, babć i wujków oraz uczniów była bogata bi fantazyjna. Za udział w spotkaniu wychowawczyni serdecznie dziękuje.

warzywne stworki

bratek90owoce i warzywa90