• slider.png
  • slider2.png

Jasełka 2016

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia uczniowie klasy 2i oraz chórku „Świetliki" pod opieką p. Aleksandry Lange – Pranszke i p. Karoliny Dempc 20 grudnia 2016r. odwiedzili Podopiecznych Zakładu Pielęgnacyjno -Opiekuńczego w Szpitalu Specjalistycznym w Wejherowie. Dzieci wystawiły jasełka oraz zaśpiewały kolędy i pastorałki. To były niezwykle wzruszające chwile – szczególnie podczas śpiewu kolęd, które przywołują rodzinną atmosferę świąt. Nie zabrakło też smacznego ciasta i rogalików.
Dzieci do szpitala przywiozły również 200 kartek świątecznych i 30 stroików, które przygotowały wraz z rodzicami. Stroiki upiększyły pokoje Podopiecznych w Zakładzie Pielęgnacyjno - Opiekuńczym oraz punkty pielęgniarskie Oddziałów Szpitala, a kartki były wręczone pacjentom i pracownikom.
wigilia świetlica

bratek90owoce i warzywa90