• slider.png
  • slider2.png

Tydzień Przebierańca 2017

Drugi rok z rzędu w naszej szkole zorganizowano „Tydzień Przebierańca". Uczniowie i nauczyciele przez 5 dni mieli okazję do zabawy. W poniedziałek królowały kapelusze i inne zabawne nakrycia głowy. Wtorek był dniem szalonych fryzur. Dzieci najbardziej wyczekiwały środy, kiedy to obowiązującym strojem stały się piżamy. Szkoła zrobiła się bardzo przytulna dzięki przyniesionym przez uczniów poduszkom i mięciutkim maskotkom. W czwartek dozwolone były tylko stroje z angielska nazywane black&white. W piątek trudno było spojrzeć komuś w oczy, gdyż ukryte były za przeróżnymi, kolorowymi okularami bądź maskami.
W „Tygodniu Przebierańca" wzięli udział uczniowie klas 0-VI oraz nauczyciele, którzy bawili się równie dobrze jak dzieci. Szkoda, że następny karnawał dopiero za rok. Póki co - czekamy na walentynki!
maska

bratek90owoce i warzywa90