• slider.png
  • slider2.png

Smocza Legomania

10 kwietnia w naszej szkole odbyły się kreatywne warsztaty dla dzieci
ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w ramach projektu Akademii Twórczości pt. "Smocza Legomania".W zajęciach uczestniczyło aż 40 dzieci.

Dzieci tworzyły z klocków lego smoki, a następnie swoje projekty urzeczywistniały tworząc smoki z pustych butelek po napojach, gałązek, talerzyków, krepy, gazet... i wszystkiego co podpowiedziała im wyobraźnia.
Drugim etapem kreacji smoków był etap malowania, który trwał aż do 24 kwietnia. Dzieci dopracowywały swoje smoki i tak powstała piękna wystawa smoków.
Można ją oglądać w SP 6 na II piętrze do piątku 28 kwietnia.
Zajęcia prowadziły: Krystyna Janowska (psycholog), Magdalena Kawecka-Piłat (wychowawca klasy III) oraz Marianna Kowalik-Świrska (oligofrenopedagog).
W załączniku zdjęcia (Magdaleny Kaweckiej-Piłat oraz Marianny Kowalik-Świrskiej, które oczywiście wyrażają zgodę na ich publikacje :))

lego

bratek90owoce i warzywa90