• slider.png
  • slider2.png

Uchwalenie Konstytucji 3 Maja

Dnia 28.04. 2017r. w naszej szkole odbyły się uroczystości upamiętniające uchwalenie Konstytucji 3 Maja. Tego dnia Samorząd Uczniowski klas IV – VI pod opieką pani Bożeny Sobolewskiej, pani Agaty Pracel oraz pani Marii Ropeli wraz z chórem szkolnym był organizatorem uroczystych akademii. Z kolei 3 Maja jak co roku nasza szkoła wraz z Urzędem Miasta Rumi oraz Miejskim Domem Kultury w Rumi była współorganizatorem obchodów miejskich, które odbyły się pod pomnikiem Józefa Wybickiego oraz Hieronima Derdowskiego w Rumi. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali inscenizację słowno – muzyczną , która miała na celu upamiętnienie Konstytucji 3 Maja. Na zakończenie całej uroczystości wystąpiła absolwentka SP6 Justyna Kołakowska wykonując piosenkę Anny German „Być może". Występ uczniów naszej szkoły przygotowany został przez panią Bożenę Sobolewską oraz panią Agatę Pracel.

konst

bratek90owoce i warzywa90