• slider.png
  • slider2.png

Wesołe Niedźwiadki - liczą

10.05.2017 roku zostały ogłoszone wyniki VIII ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Cyferkowo-literkowa kraina wyobraźni" zorganizowanego w ramach Akademii Wyobraźni Play-Doh. Miło nam poinformować, że praca „Wesołe Niedźwiadki – liczą", którą wykonały dzieci z oddziału przedszkolnego z grupy czterolatków, zajęła II miejsce. W konkursie wzięło udział 195 prac z oddziałów przedszkolnych z całej Polski. Praca Wesołych Niedźwiadków uzyskała 1159 i znalazła się w grupie 50 prac, spośród których jury wyłoniło trzy zwycięskie przedszkola i przyznało 5 wyróżnień.
Pragniemy podziękować wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy oddali głos na naszą pracę i w ten sposób przyczynili się do naszego sukcesu.
Wesołe Niedźwiadki – czterolatki
oraz wychowawcy Aleksandra Jagodzińska i Katarzyna Plichta.

niedzwiadek

bratek90owoce i warzywa90