• wiezowisko1.png
  • wiezowisko2.png
  • wiezowisko3.png

Teatralna Szóstka wywalczyła I miejsce w X Ogólnopolskim Turnieju Teatralno- Kabaretowym „Wieżowisko”

--------------------------

Teatralna Szóstka zajęła I miejsce w XXXIV Turnieju Teatralnym „Niebieskie Tarcze”

--------------------------

Anastazja R. i Łukasz G. dodatkowo wrócili ze statuetką za kreacje aktorskie.

Podręczniki na rok szkolny 2017/2018

W roku szkolnym 2017/18 podręczniki dla klas I – VII                                   OBJĘTE SĄ DOTACJĄ MEN.
(Uczniowie wypożyczają na początku roku szkolnego podręczniki z biblioteki szkolnej, zwracają je na koniec roku szkolnego. Ćwiczenia otrzymują nieodpłatnie i bezzwrotnie.)
SZCZEGÓŁOWY WYKAZ PODRĘCZNIKÓW I ĆWICZEŃ DO KLAS  I - VII na rok szkolny 2017/ 2018 zostanie podany w późniejszym terminie.
Informacja dotycząca podręczników dla dzieci z oddziałów przedszkolnych zostanie podana w sierpniu po wywieszeniu list z podziałem dzieci na oddziały.

1logo-ramka
   puchatek             Razem-w-szkole-podstawowej