BOCCIA w naszej szkole

W naszej szkole odbywają się zajęcia Bocci dla uczniów klas IV-VIII w co drugą sobotę w miesiącu- w godzinach 09.00-10.30 na sali gimnastycznej. Zajęcia prowadzą nauczyciele z uprawnieniami sędziowskimi: Hanna Dzwonka, Iwona Jastrzębowska i Małgorzata Reich.
Boccia to gra integracyjna dla wszystkich.
Polega na wyrzucie bil czerwonych i niebieskich i umieszczenie ich jak najbliżej bili białej. Intencją zajęć jest aktywne spędzenie wolnego czasu oraz stworzenie drużyny, która będzie uczestniczyła w międzyszkolnych zawodach Bocci.
boccia