Dzień Seniora 2018

Z okazji Dnia Seniora uczniowie klasy 1c przy pomocy uczennic z klasy 4g wraz z wychowawczynią p. Aleksandrą Lange – Pranszke wspólnie wykonali 50 kolorowych laurek dla podopiecznych z Domu Seniora w Rumi przy ulicy Białej. Przedsięwzięcie w ramach wolontariatu akcyjnego ma na celu uwrażliwianie uczniów na potrzeby starszego człowieka. Dodatkowo uczniowie klasy 1c mieli okazję zintegrować się ze starszymi uczennicami, którym bardzo dziękujemy za owocną współpracę i zapraszamy do kolejnych zadań.
dzień-seniora