Bijemy razem rekordy

W tym roku szkolnym 16 października nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej akcji organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, polegającą na biciu rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą liczbę osób. W biciu rekordu wzięli udział uczniowie z klasy
III b i III c. Pomocy udzielali nieprzerwanie przez 30 minut od godziny 12.00 - 12.30.
Warto również wiedzieć, że dzień ten był szczególny, ponieważ 16 października obchodziliśmy Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca.
pck