VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

28.09.2018 r. obchodziliśmy VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia, pod hasłem „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają".
Uczniowie naszej szkoły w tym roku odwiedzili Centrum Handlowe Port Rumia, a „patrol egzaminacyjny" złożony z uczniów klasy VIII d przepytywał chętnych nauczycieli oraz rodziców.
Natomiast obecni tego dnia uczniowie klas III naszej szkoły sprawdzili swoją wiedzę z tabliczki mnożenia pod okiem wychowawców,
a dla uczniów klas IV-VIII zorganizowano specjalnie oznaczony punkt.
Każdy kto odpowiedział bezbłędnie na 5 pytań, otrzymał certyfikat eksperta tabliczki mnożenia oraz coś słodkiego.

Zapraszamy za rok.