Wycieczki o tematyce historycznej w 100 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości

W ramach obchodów 100 - lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości nauczyciele wraz z dziećmi wybrali się na wycieczki na Westerplatte. Były to żywe lekcje historii, w których uczestniczyły klasy:
III b, III c, III d i III e. Spacerując wraz z przewodnikiem po Westerplatte uczniowie poznawali historię związaną z tym miejscem. Po zwiedzaniu Westerplatte dwie klasy: III b i III c udały się do Muzeum
II Wojny Światowej w Gdańsku, gdzie dzieci oglądały eksponaty związane z Westerplatte
i uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych "Mały Archeolog".
flaga