Akademia Twórczości 2018

25 października zrealizowano pierwsze zajęcia w ramach innowacji pedagogicznej - Akademia Twórczości. Tematem zajęć były "Ptaki-cudaki".
Uczniowie klas 1-7 samodzielnie przygotowali płaskie i pół-przestrzenne prace plastyczne inspirowane barwnym światem ptaków. Głównym celem zajęć było rozbudzenie u dzieci zainteresowania tematyką ornitologiczną oraz zachęcenie do twórczego spędzania wolnego czasu.

Efekty pracy widoczne są na holu na II piętrze.
Akademię twórczości koordynują: Krystyna Janowska i Marianna Kowalik-Świrska

Ptaki-Cudaki