Zajęcia otwarte klasa IB "Kolacja smaczna, zdrowa, kolorowa"

W dniu 28 listopada 2018r klasa IB przygotowała zajęcia otwarte dla rodziców pt. „Kolacja smaczna, zdrowa, kolorowa". O godzinie 17:00 wszystkie dzieci oraz ich rodzice, babcie, rodzeństwo zebrali się i wspólnie zaczęli przygotowywać zdrową i pyszną kolację.
Każda rodzina miała do dyspozycji swój stół, przy którym kroiła, mieszała i doprawiała pokazowe dania. Rodzice poważnie podeszli do zadania i zadbali, by wszystkie produkty były zdrowe, naturalne i świeże. Następnie każda rodzina zaprezentowała swoje dania przy pięknie nakrytych stołach. Mieliśmy stoły Andrzejkowe, letnie, wiosenne, każdy w innej tonacji. Wszyscy świetnie się bawili, częstowali się, a do wyboru mieli mnóstwo wspaniałych dań. Wśród przygotowanych potraw znalazły się m.in.: gołąbki, naleśniki z owocami, kotlety, pulpety, mnóstwo sałatek, ciasta, babeczki, soki naturalne. Była to wspaniała okazja, by spróbować nowych dań i zdobyć nowe przepisy. Integracja rodziców oraz dzieci udała się dzięki wielkiemu zaangażowaniu wszystkich uczestników spotkania.
Bardzo dziękujemy i zapraszamy na następne spotkanie.
kanapki