VI Konkurs Recytatorski dla Uczniów Klas Integracyjnych

29 listopada 2018 r. odbył się już VI Szkolny Konkurs Recytatorski dla Uczniów Klas Integracyjnych. Celem konkursu jest poznawanie wierszy polskich poetów, rozwijanie zainteresowań recytatorskich, pokonywanie barier i nieśmiałości.
Do konkursu zgłosiło się 17 dzieci z klas I-III, które pięknie zaprezentowały znanie i lubiane wiersze dla dzieci. Dodatkowym atutem niektórych występujących dzieci były piękne stroje.
Komisja w składzie: Pani Irena Łukaszewicz
Pani Blandyna Elass
Pani Barbara Paleczny

wysłuchała prezentowanych utworów i wyłoniła zwycięzców. Wyniki konkursu będą ogłoszone 3 grudnia 2018 r. w dniu kiedy obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. Wszystkie dzieci otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe. Organizatorkami konkursu były Jadwiga Mróz i Monika Pelplińska.
Dzień osób niepełnosprawnych