Majsterkowo

W dniu 6 grudnia uczniowie klasy IB wzięli udział w zorganizowanych przez sklep Castorama warsztatach pt. „Majsterkowo". Z okazji, że były to Mikołajki, każde z dzieci oraz opiekunowie założyli Mikołajkowe czapeczki i radośnie udali się na warsztaty. Dzieci z wielkim zaangażowaniem przy pomocy papieru ściernego szlifowały i przygotowywały drewniane elementy. Każdy uczeń miał za zadanie stworzyć z nich ciężarówkę. Elementów było bardzo dużo i projekt pojazdu stanowił swego rodzaju łamigłówkę. Dzieci poradziły sobie z zadaniem doskonale, a efekty były wręcz zdumiewające. Mali majsterkowicze, w nagrodę za zaangażowanie, otrzymali od pracowników Castoramy dyplomy, książeczki do kolorowania oraz wykonane własnoręcznie ciężarówki. Całe wydarzenie, dzięki życzliwości pracowników firmy, dało dzieciom wiele satysfakcji i radości.
castorama-logo