Jasełka IV-VIII

W naszej szkole tuż przed świętami - 21 grudnia 2018r. odbyły się przedstawienia Bożonarodzeniowe, które wprowadziły wszystkich w atmosferę świąt Narodzenia Pańskiego.
Dzieci z klas IV przypomniały nam wydarzenia związane z narodzinami Pana Jezusa. W postacie biblijne wcieliły się uczniowie z klasy IV a, c, e.
Klasy starsze, szczególnie przedstawiciele klas Vc, VI d, VI e, VII a, VII e, VII b, przygotowali przedstawienie pt.: "Polskie Betlejem". Z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości oddali hołd Świętej Rodzinie przedstawiciele polskich władców, duchowieństwo oraz ludzi z różnych regionów Polski. Uczniowie współtworzyli scenariusz przedstawienia, dobór muzyki, śpiew oraz choreografię.
Tego dnia wszyscy akcentowali zbliżającą się Wigilię. Zarówno nauczyciele, jak i uczniowie spotykali się w swoich klasach, wspólnie łamiąc się opłatkiem i składając życzenia, kolędując oraz spożywając razem słodkości.
Wigilia