SZKOLNY KONKURS LOGOPEDYCZNY „Jedno słowo- kilka znaczeń”

7 stycznia 2019 roku nastąpiło rozstrzygnięcie szkolnego konkursu logopedycznego „Jedno słowo- kilka znaczeń". Konkurs kierowany był do uczniów, którzy uczęszczają na zajęcia terapii logopedycznej.
Każdy uczestnik konkursu przygotował jedną pracę plastyczną. Wybrał dowolne słowo, po czym zilustrował jak najwięcej przedmiotów mających to samo brzmienie lecz kilka znaczeń. Prace należało oddać do 21 grudnia 2018 roku.
Najciekawsze prace nagrodzono dyplomami oraz książkami i drobnymi upominkami. Prace zostaną wyeksponowane na tablicach w gabinecie logopedycznym.
jedno-slowo-logo