Dziewczynki z zapałkami są wśród nas

14 stycznia 2019 r. w SP 6 kółko teatralne "Szósteczki" przedstawiło specjalnie dla najmłodszych widzów oraz dla Dyrekcji i Grona Pedagogicznego przedstawienie pt. "Dziewczynki z zapałkami są wśród nas" na motywach baśni H. Ch, Andersena. Widzowie "wyłapali" niuans kończący przedstawienie, gdyż zakończenie baśni w tym przypadku było szczęśliwe dla naszej małej dziewczynki i mogła ona spędzić wieczór wigilijny z rodziną przy blasku choinki oraz wspaniale nakrytym stole.
Do koła teatralnego należą dzieci z klas 1-3. Koło działa od 2 lat. W swojej działalności nastawiamy się na inspirowanie twórczością dzieci utalentowanych oraz włączanie do pracy dzieci z niepełnosprawnościami, które mają szanse w prezentowaniu swoich talentów i wzbogacaniu poczucia własnej wartości.
Opiekunkami Koła teatralnego dla klas I-III są panie: Iwona Jagodzińska oraz Marianna Kowalik-Świrska.

Przedstawienie swym anielskim śpiewem wsparły: Pani Tatiana Jaworska wraz z chórem "Kantele" i klasą 2b oraz Pani Barbara Bruna z klasą 2d.
dziewczynka-z-zapalkami