Rajd fabularyzowany

26 stycznia 2019 roku odbył się kolejny rajd fabularyzowany dla uczniów klas I-III. Po raz kolejny klasom Ib, IIc, IId i IIIc udało się w nim wziąć udział. Przemierzając lasy Rumskiego Parku Krajobrazowego dzieci na swojej drodze napotykały postacie z bajki Strażnicy Marzeń. By pokonać trasę, dzieci musiały wykonać różne zadania tj. pozbierać zagubione prezenty św. Mikołaja, zaśpiewać piosenkę lub opowiedzieć kawał, wykonać skrzydełka dla Zębowej Wróżki. Na zakończenie rajdu każdy uczestnik otrzymał dyplom i drobny upominek.
strażnicy marzeń