Akcja bombka

Już powoli w klasie p. Ewy Mamrot i p. Władysławy Ryta warsztaty dla rodziców stają się tradycją. W poprzednim roku na spotkaniu tym były wykonywane skarpetkowe bałwanki, zaś w tym roku była „akcja bombka". Dzieci już dwa tygodnie wcześniej zaczęły przygotowania pod czujnym okiem i pomocą swoich nauczycieli. Na początku nadmuchały balony, które później zaczęły obklejać kawałkami gazet. Praca była ciążka, bo musiało być kilka warstw, ale udało się. Po kilku dniach jak nasze bombki wyschły zostały pomalowane na biało, a 12 grudnia wraz z rodzicami dzieci pięknie je ozdabiały. Efekt końcowy był zaskakujący. Zapraszam do obejrzenia zdjęć.
bombka