XXXVI Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej

2 lutego odbyły się eliminacje szkolne XXXVI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej. W konkursie wzięło udział 29 uczniów z klas I - III. Celem konkursu jest rozpowszechnianie polskiej poezji dziecięcej, rozwijanie zainteresowań recytatorskich, pokonywanie nieśmiałości, a także rozwijanie umiejętności prezentowania się na forum. Każdy uczestnik recytował przygotowany przez siebie wiersz.
Komisja w składzie:
Pani Alicja Kepke
Pani Alicja Lewandowska - Kolp
wysłuchała prezentowanych utworów i wyłoniła zwycięzców. Wyniki konkursu będą ogłoszone
4 lutego 2019 r. na apelu szkolnym.
wiersze