Projekt „Rumia oczami dzieci” 2019

Nasza szkoła przystąpiła do II edycji Projektu „Rumia oczami dzieci", którego organizatorem jest Gmina Miejska Rumia.
Celem projektu jest budowanie poczucia tożsamości lokalnej, propagowanie wiedzy o Rumi i samorządzie gminnym oraz zaangażowanie dzieci i młodzieży w życie społeczne miasta.
Projekt realizowany jest w terminie: 01.02.2019r. - 15.06.2019r.
Składa się z dwóch części:
• zadań skierowanych do poszczególnych placówek oświatowych,
• konkursów tematycznych: fotograficzny, literacki , plastyczny, skierowanych bezpośrednio do dzieci.
Podsumowanie projektu odbędzie się 15.06.2019r. podczas Festynu „Rumia oczami dzieci".
Zapraszam wszystkich nauczycieli oraz uczniów do czynnego udziału w projekcie.
Koordynator projektu:
Irena Łukaszewicz