Projekt z klasą

Dzięki udziałowi w konkursie „Projekt z klasą" realizowanym pod przez uczniów kółka astronomicznego, pod kierunkiem p. Agnieszki Lisieckiej, nasza szkoła znalazła się w elitarnym gronie placówek, które w szczególny sposób dbają o rozwijanie umiejętności kluczowych swoich uczniów i została uhonorowana tytułem
„Dobrze ZaPROJEKTowana Szkoła"

To znak, że szkoła:

• podchodzi do edukacji w sposób nowoczesny,

• jest otwarta na uczniowskie inicjatywy,

• tworzy dobre warunki do rozwijania pasji i wspierania talentów,

• jest atrakcyjna dla rodziców, którzy poszukują dla swoich dzieci szkoły inspirującej i twórczej.