Projekt społeczny "#smallpetbigdeal"

W dniach 12 i 18 marca gościliśmy w naszej szkole uczennice z VI Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni realizujące projekt społeczny „#smallpetbigdeal". Przeprowadziły one warsztaty dla uczniów klas 2,3 i 4 na temat opieki nad zwierzętami. Licealistki przekazały dzieciom najważniejsze informacje na temat odżywiania się gryzoni, sprawowania prawidłowej opieki nad nimi, stwarzania im odpowiednich warunków do życia. Omówiły też kolejne etapy jakie muszą zajść, aby gryzoń zaadaptował się w nowym domu. Ilustracją do omawianych treści była prezentacja multimedialna. Prowadzące bardzo chętnie odpowiadały na pytania zadawane przez uczniów. Warsztaty są realizowane w ramach V edycji Olimpiady „Zwolnieni z Teorii".
chomiki