IV Szkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej 2019

We wtorek 19 marca 2019 roku w naszej szkole odbył się IV Szkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej dla uczniów klas 1-3 integracyjnych. Do konkursu zgłosiło się dziesięcioro uczestników. Uczniowie zaprezentowali wybrane przez siebie piosenki
z repertuaru dla dzieci, korzystając z podkładów muzycznych.

Dodatkowym atutem występów były przygotowane specjalnie do wykonywanych utworów przebrania i rekwizyty oraz układy choreograficzne.
Jury przyznało następujące nagrody:
I miejsce Nikola N. (3b)
II miejsce Sandra G. (3b), Ignacy W. (1b)
III miejsce Nadia G. (1b), Oliwia W. (1a)
Wyróżnienia Patryk O. (3a), Ania W. (3a)

Gratulujemy !!!
nuta