Biesiada Wiosenna 2019

20 marca 2019 r. tradycji stało się zadość - odbyła się Wiosenna Biesiada Matematycy vs Przyrodnicy.
Uczniowie z klas I-III zmierzyły się z wieloma zadaniami sportowymi i intelektualnymi z poziomu wiedzy matematycznej jak i przyrodniczej.
Wszystkie konkurencje dostosowane były do możliwości uczniów.
Najciekawsze z nich to:
dyktando szachowe, żabi bieg w płetwach, kopiec kreta, wiosenne pranie, zagadki dźwiękowe - jakie to zwierzę? oraz wiele innych.
Uczniowie bardzo aktywnie brali udział w zabawie... tak jak i ich cudownie zaangażowane panie ;)

Biesiadę zorganizowały:
Iwona Jagodzińska i Barbara Bruna