Egzamin ósmoklasisty

Egzamin ósmoklasisty w Szkole Podstawowej nr 6 odbędzie się w dniach 15,16,17 kwietnia 2019 r.

Uczniowie są zobowiązani:

• stawić się do szkoły na godz. 8:30
  • zabrać ze sobą legitymację szkolną
  • przynieść 2 długopisy z czarnym wkładem + linijkę na matematykę w drugim dniu egzaminu

Można zabrać małą butelkę wody. Na salę egzaminacyjną nie wolno wnosić żadnych urządzeń telekomunikacyjnych. Uczniowie do sali wchodzą tylko z butelką wody i długopisami.

W tych dniach obowiązuje strój galowy.