Zajęcia opiekuńcze w czasie egzaminów

Szanowni Rodzice i Opiekunowie

W dniach 15, 16, 17 kwietnia 2019 r. w naszej szkole w godzinach przedpołudniowych odbędzie się Egzamin Ósmoklasisty 2019.

W zwiąku z zaangażowaniem do przeprowadzenia egzaminów wszystkich pracowników dydaktycznych szkoły, włącznie z kadrą kierowniczą, opieka nad dziećmi może być sprawowana w tych dniach dopiero od godz. 12.00.

Jeźeli styuacja ulegnie zmianie, odpowiednia informacja pojawi sie w Aktualnościach na stronie naszej szkoły.