• slider.png
  • slider2.png

1% dla szkoły

1 maj 2016

W roku 2005 nasza szkoła przystąpiła do akcji „1% dla mojej szkoły". Zostaliśmy partnerem Stowarzyszenia Rodziców Na Rzecz Pomocy Szkołom „Przyjazna Szkoła" dzięki czemu mogliśmy rozpocząć pozyskiwanie środków poprzez przekazywanie 1% podatku deklarowanego w rozliczeniu rocznym PIT na rzecz naszej szkoły. Szczegółowe informacje na temat akcji oraz uczestnictwa w niej naszej szkoły znaleźć można na stronie internetowej stowarzyszenia www.ps.org.pl , znajduje się tam szczegółowe rozliczenie każdego roku, złożone przez naszą szkołę wnioski o dofinansowanie oraz rozliczenie wykorzystania środków.
Dotychczas nasza szkoła ze środków pozyskanych w ramach akcji otrzymała pakiet tematyczny „Edukacja poprzez sztukę filmową". W roku 2009 oprócz pakietu tematycznego, środki jakie udało nam się pozyskać mogliśmy wykorzystać na zakup instrumentów muzycznych perkusyjnych (zestaw instrumentów do każdej sali lekcyjnej na II piętrze oraz dla zespołu muzycznego). Przeznaczyliśmy na ten cel kwotę 1840 zł.
W roku 2010 dotację w kwocie 2413 zł przeznaczyliśmy na zakup sprzętu nagłaśniającego. Sprzęt ten jest wykorzystywany podczas wielu szkolnych imprez i uroczystości.
W roku 2011 za kwotę 2884 zł zakupiliśmy instrument muzyczny (keyboard), który wykorzystywany jest do akompaniowania podczas występów naszych uczniów na szkolnych uroczystościach oraz na konkursach.
W chwili obecnej szkoła gromadzi środki, aby doposażyć istniejącą w naszej szkole „Salę poznawania i doświadczania świata" . Szczegółowe informacje na temat tego przedsięwzięcia można znaleźć na stronie internetowej naszej szkoły.
Dziękujemy Państwu za dotychczasowe zaangażowanie w akcję.

bratek90owoce i warzywa90
pij wodę150