• wiezowisko1.png
  • wiezowisko2.png
  • wiezowisko3.png

Teatralna Szóstka wywalczyła I miejsce w X Ogólnopolskim Turnieju Teatralno- Kabaretowym „Wieżowisko”

--------------------------

Teatralna Szóstka zajęła I miejsce w XXXIV Turnieju Teatralnym „Niebieskie Tarcze”

--------------------------

Anastazja R. i Łukasz G. dodatkowo wrócili ze statuetką za kreacje aktorskie.

librus

e-Dziennik Librus to nowoczesny system usprawniający pracę placówki oświatowej w zakresie prowadzenia dokumentacji przebiegu nauczania oraz zarządzania danymi Ucznia. Zapewnia on kompleksowe spełnianie wymogów najważniejszych aktów dotyczących systemu oświaty oraz ochrony danych osobowych. Gwarantuje pełne wsparcie dla realizacji zadań edukacyjnych i administracyjnych stawianych przed Dyrektorami oraz Nauczycielami. Narzędzie to zapewnia zarówno szkole, jak i Rodzicom bieżącą kontrolę frekwencji i postępów w nauce Ucznia.

Korzyści dla Rodzica:

• możliwość bieżącej kontroli frekwencji dziecka w szkole, a co za tym idzie możliwość natychmiastowej reakcji na ewentualny problem zbyt dużej liczby nieobecności;
  • stały dostęp do ocen dziecka z możliwością szczegółowej analizy postępów w nauce na podstawie precyzyjnych danych uwzględniających datę wystawienia oceny, kategorię oceny, wagę oceny w liczeniu średniej oraz Nauczyciela, który tę ocenę wystawił;
  • szybka, bieżąca wymiana informacji pomiędzy szkołą a domem rodzinnym, nieograniczona jakimkolwiek przedziałem czasowym, jak to ma miejsce przy klasycznych wywiadówkach.

1logo-ramka
   puchatek             Razem-w-szkole-podstawowej