Edukacja muzyczna

Opowieść o żołnierzach, zwycięstwie
i wielkiej radości

30.10.2018r. odbył się koncert muzyczny opowiadający o żołnierzach,
Ich walce, trudach i oczywiście o zwycięstwach i wielkiej radości.
Muzyka była zawsze ważna w codziennym życiu i wielkich chwilach. Trąbka, która tak pięknie zagrała towrzyszyła najwazniejszym wydarzeniu - zagrzewała do boju, witała dostojnych gości, grała do tańca i ogłaszała wielkie zwycięstwo. W koncercie zabrzmiały pieśni - powżne i radosne - Chopina i Moniuszki, a także piękne wojskowe, które pomagały zwyciężać. W ten sposób wspólnie świętowaliśmy 100-lecie Odzyskania Niepodległości.

flaga

Potęga dźwięku - koncert 4 akordeonów - 22.03.2019r.

Akordeon to instrument o magicznej historii. Pojawia się coraz częściej na wielkich estradach – zrobił gigantyczny skok w swojej karierze, jest sławny. Kwartet – a więc 4 akordeony – to potęga dźwięku, wspaniałych popisów nie tylko muzycznych, ale też humoru, dowcipu i wspaniałej zabawy. Czy wiecie, ze razem cztery akordeony mogą zagrać aż 800 różnych dźwięków?

akordeon